Про нас

Якщо Вас зацікавила наша продукція і Ви маєте бажання співпрацювати з нами, то наступна інформація для Вас.

Ми працюємо: пн-пт 9:00-18:00, субота, неділя вихідний.

Онлайн-замовлення приймаються цілодобово.

Інтернет-магазин має обов’язок перед своїми споживачами:

  • Продавати якісний одяг.
  • Дотримуватись законодавства України у своїй сфері.
  • Надавати повну інформацію про товар покупцям.
  • Надавати розрахункові документи на товар.

Продавець має право:

  • Відповідати на запити потенційних покупців протягом доби після звернення.
  • Не повертати кошти за товар, якщо останній був у експлуатації.

Купуючи у інтернет-магазині, Ви надаєте нам Ваші дані – ім’я, прізвище, телефон та адресу доставки. Згідно із законодавством України, зокрема Закону України «Про захист персональних даних», Ви повинні надати нам згоду на обробку своїх даних (які вказані вище). Це означає, що Працівники нашого інтернет-магазину не мають права надавати будь-кому інформацію про своїх клієнтів, їх дані (прізвище, ім’я, телефон та адресу доставки) без Вашої згоди. Ці дані зберігаються лише у нашому інтернет-магазині. Інформація про клієнтів може надаватись лише правоохоронним органам за рішенням суду.

Якщо Ви вирішили замовити товари для Ваших діток у інтернет-магазині, Ви автоматично погоджуєтесь з умовами роботи інтернет-магазину та даєте згоду на обробку своїх персональних даних. Доводимо до Вашого відома, що товари, замовлені у нашому інтернет-магазині, знаходяться на резервації 3 робочих дні, починаючи з наступного дня після оформлення замовлення. Якщо Ви не оплатите товар протягом цього часу, Ваше замовлення буде відмінено, а товар виставлений на сторінки інтернет-магазину. Якщо у Вас виникли певні труднощі з оплатою, Ви можете відтермінувати її, попередньо зателефонувавши та узгодивши це з нашим менеджером.

Вдалих Вам покупок!

Сподіваємося, Вам сподобається працювати з нами. Якщо у Вас виникнуть питання, побажання, пропозиції чи зауваження, напишіть нам.

З повагою, адміністрація інтернет-магазину «Одягайко».

Всі результати пошуку