Шановні клієнти та покупці!!!

Запрошуємо Вас до співпраці!!!

Ми запрошуємо до співробітництва тих, хто цінує високу якість одягу та вигідні ціни на продукцію. Ви завжди зможете швидко та зручно поновити асортимент свого магазину (торгової точки) актуальними фасонами виробів ТМ «Одягайко». Всі фасони моделей відповідають останнім тенденціям моди.

Ми пропонуємо нашим діловим партнерам можливість використання зручної форми доставки продукції. Наші співробітники допоможуть доставити товар у будь-який регіон України.

Кожен партнер ТМ «Одягайко» може розраховувати на індивідуальний підхід при співробітництві, з врахуванням своїх можливостей та регіональних особливостей ринку.

Умови співпраці для оптових клієнтів:

  1. Товар відгружаємо ростовками! (зазвичай у ростовці 3 од.)
  2. Мінімальна сума першого замовлення для оптових клієнтів - 5000 грн.
  3. Відправляємо замовлення будь-якою зручною для Вас службою доставки за рахунок клієнта.

Для того, щоб отримати інформацію доступну оптовим клієнтам, потрібно зареєструватися у нашому інтернет-магазині. Для цього Вам необхідно заповнити свої дані у полі Реєстрація (Авторизація), що знаходиться у верхньому правому куті на головній сторінці та зареєструватися, у розділі для оптових покупців. Після того, як адміністратор нашого інтернет-магазину підтвердить Ваш аккаунт, Ви зможете отримати доступну для оптових клієнтів  інформацію. Для цього потрібно буде вносити свій e-mail та пароль у полі Авторизація щоразу, коли Ви будете відвідувати наш інтернет-магазин.