Плащові тканини для дитячого одягу

Плащовка – матеріал, без якого у створенні дитячого одягу просто не обійтися. Саме з цієї тканини шиють куртки, плащі, жилетки, комбінезони, штани, шапки та рукавиці-краги. Безліч моделей для різних сезонів – ось, чим може «похвалитися» плащова тканина. Пропонуємо разом розібратися у різновидах цього матеріалу та у його використанні!

Щоб не «морочитися» з самостійним пошиттям курток і комбінезонів, можете замовити дитячий одяг ТМ Одягайко на нашому сайті http://odjagajko.ua/. Але перед покупкою обов’язково ознайомитеся з характеристиками плащових тканин, щоб підібрати саме той одяг, який підійде вашій дитині.

  1. Натуральна плащовка. Ця тканина буває різної щільності, але його головна характеристика – натуральний склад. Фактично, це бавовняне полотно щільного переплетіння, яке трохи шурхотить під час згинання. З такої плащовки можна шити весняні куртки або навіть штанці. Саме таку плащову тканину використовують для пошиття модних нині курток «парка». Проте для цього беруть плащовку, просякнуту спеціальною речовиною, яка робить тканину водонепроникною.
  2. Мембрана. Це назва не тканини, а її водонепроникного «додатку». Звичайну синтетичну плащовку зміцнюють на вивороті. Мембрана може виглядати, як прозора плівка або тоненький «гумовий» шар білого кольору. При пошитті мембранного одягу варто проклеювати шви спеціальною клейовою стрічкою, щоб комбінезон або куртка вийшли точно водонепроникними. Але якщо мембрану з прозорою плівкою шити нескладно, то «гумовий» варіант тканини досить вередливий. На звичайній машинці він буде деформуватися і розтягуватися, поки ви не покладете зверху і знизу пергамент чи папір.
  3. Дюспо (також зустрічається варіант «дюспа»). Водонепроникна плащова тканина, зі зворотного боку оброблена поліуретаном. Це як раз той варіант мембранної тканини, який доповнений білим «гумовим» шаром. Лицьова ж сторона тканини, при цьому, виглядає матовою.
  4. Хайпора. Це плащова тканина, яка відрізняється від інших підвищеною щільністю. З цього грубого полотна добре шити зимові комбінезони та лижні костюми для дітей. Окрім високої щільності, хайпора характеризується водовідштовхувальним просоченням. Лицьова сторона у хайпори блискуча і гладка.
  5. Таслан. Водонепроникна плащова тканина з вплетеними у полотно товстими нитками. Завдяки цьому таслан характеризується міцністю, здатністю відштовхувати воду та не пропускати вітер. Лицьовий бік тканини найчастіше матовий, але може мати й блиск.

А з яких тканин любите купувати дитячий одяг ви?

Позначки
Поділитися
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку