Оплата

 Оплата здійснюється двома шляхами:

  • Попередня оплата (на картковий рахунок).
  • Післяоплата (Здійснюється після отримання товару у нашого кур’єра чи у Перевізника).

Доставка

Доставка по місту Рівне здійснюється протягом 2-х робочих днів з дати замовлення. Менеджер інтернет-магазину «Одягайко» подзвонить до Вас для уточнення години доставки. Доставка товару здійснюється по домовленості у зручний для Вас час. Вартість доставки - 30 грн. При замовленні товару на суму від 1000 грн., доставка - безкоштовна.

Доставка по Україні здійснюється перевізниками (Нова Пошта, Автолюкс та інші). Оплату послуг перевезення здійснює покупець. Якщо сума замовлення більше 1000 грн., доставка - безкоштовна. Тобто, замовивши у нашому інтернет магазині на суму 1000,00 грн. і більше, ви не оплачуєте вартості доставки перевізника, а розраховуєтесь лише за замовлений товар.

Доводимо до Вашого відома, що товари, замовлені у нашому інтернет-магазині, перебувають на резервації 3 робочих дні, починаючи з наступного дня після оформлення замовлення. Якщо Ви не оплатите товар протягом цього часу, Ваше замовлення буде відмінено, а товар виставлений на сторінки інтернет-магазину.

Якщо у Вас виникли певні труднощі з оплатою, Ви можете відтермінувати її, попередньо передзвонивши та узгодивши це з нашим менеджером.

Якщо у Вас виникли запитання, щодо товару або роботи магазину напишіть нам на електронну скриньку. Ви обов'язково отримаєте відповідь на усі питання.

Ми дбаємо про своїх покупців. У роботі керуємось Законом України «Про захист прав споживачів». Якщо з певних причин Вам не підійшов куплений товар, то згідно зі ст. 13 п. 4, покупець має право повернути куплений товар протягом чотирнадцяти днів з моменту одержання товару. Згідно до цього закону, Покупець може повернути товар, якщо він ще не був у експлуатації, збереглись усі бірки та чек на покупку товару.

Проте, доводимо до Вашого відома, що не весь товар належної якості можна повернути. Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172.

При обміні чи поверненні товару доставку оплачує покупець, якщо Вам випадково поставився не той товар, при виявленні браку та поверненні товару – доставку оплачує магазин.

Гарантія цілісності товару при транспортуванні забезпечується службою доставки. Детальніше з умовами роботи служб доставки Ви можете ознайомитися на сайтах: "Нова Пошта", "Автолюкс", "Гюнсел".