Одяг для вашої дитини

Про нас

ТМ «ОдягайкО» – найбільший виробник дитячого верхнього одягу в Україні більше 20 років. Відмінне співвідношення ціни та якості наших товарів дали змогу працювати не тільки в межах України, а й і в Польщі, Литві, Чехії.

Над створенням нових моделей працює власна дизайнерська команда. Творчий пошук у сфері дизайну дозволяє підприємству створювати свій власний фірмовий стиль. Щомісяця розробляється та впроваджується у виробництво біля двох десятків нових моделей, що дозволяє за рік оновити весь асортимент. На підприємстві здійснюється постійний контроль якості виробів, починаючи від підбору та прийому сировини, до пошиття готового виробу та його продажу. Всі моделі колекцій виконанні з тканин високої якості, різної фактури, оздоблені вишивками та аплікаціями, які гармонійно підібрані один до одного. Продукція характеризується високою якістю виготовлення. Підприємство має власну виробничу базу, яка включає в себе підготовчо-розкрійне та швейне виробництва, де встановлено сучасне імпортне обладнання. Працівники експериментальної дільниці розробляють колекції дитячого одягу від ескізів до готового зразка моделі, який в подальшому впроваджується у масове виробництво. Створюючи лекала для виробництва дитячого одягу враховується антропометричні особливості фігури та динаміку рухів дітей кожної вікової групи – саме тому дитині зручно та комфортно рости і пізнавати світ в дитячому одязі від ТМ «ОдягайкО».

Якщо Вас зацікавила наша продукція і Ви маєте бажання співпрацювати з нами, то наступна інформація для Вас.

  • Онлайн-відділ продажу працює: пн-пт 9:00-18:00, субота, неділя вихідний. Онлайн-замовлення приймаються цілодобово.

Графік роботи офлайн магазинів:

  • провулок Робітничий, 5а – пн-чт 9:00-18:00, пт 17:30, сб-нд вихідний
  • вул. Макарова, 18 (Кулика та Гудачека, 18) – пн-сб 10:00-19:00, нд 10:00-16:00

Інтернет-магазин дитячих товарів «ОдягайкО» має обов’язок перед своїми споживачами:

  • Продавати якісний одяг.
  • Дотримуватись законодавства України у своїй сфері.
  • Надавати повну інформацію про товар покупцям.
  • Надавати розрахункові документи на товар.

Продавець має право:

  • Відповідати на запити потенційних покупців протягом доби після звернення.
  • Не повертати кошти за товар, якщо останній був у експлуатації.

Купуючи у інтернет-магазині, Ви надаєте нам Ваші дані – ім’я, прізвище, телефон та адресу доставки. Згідно із законодавством України, зокрема Закону України «Про захист персональних даних», Ви повинні надати нам згоду на обробку своїх даних (які вказані вище). Це означає, що Працівники нашого інтернет-магазину не мають права надавати будь-кому інформацію про своїх клієнтів, їх дані (прізвище, ім’я, телефон та адресу доставки) без Вашої згоди. Ці дані зберігаються лише у нашому інтернет-магазині. Інформація про клієнтів може надаватись лише правоохоронним органам за рішенням суду.

Якщо Ви вирішили замовити товари для Ваших діток у інтернет-магазині, Ви автоматично погоджуєтесь з умовами роботи інтернет-магазину та даєте згоду на обробку своїх персональних даних. Доводимо до Вашого відома, що товари, замовлені у нашому інтернет-магазині, знаходяться на резервації 3 робочих дні, починаючи з наступного дня після оформлення замовлення. Якщо Ви не оплатите товар протягом цього часу, Ваше замовлення буде відмінено, а товар виставлений на сторінки інтернет-магазину. Якщо у Вас виникли певні труднощі з оплатою, Ви можете відтермінувати її, попередньо зателефонувавши та узгодивши це з нашим менеджером.

Вдалих Вам покупок!

Сподіваємося, Вам сподобається працювати з нами. Якщо у Вас виникнуть питання, побажання, пропозиції чи зауваження, напишіть нам.

З повагою, адміністрація інтернет-магазину «Одягайко».