Одяг для вашої дитини

7 способів розгладити м’яту куртку

Категорії

Верхній одяг вимагає особливого догляду. І це стосується не тільки зберігання, прання, сушіння, а й прасування. Багато хто не морочиться питанням, як розгладити куртку, і звертаються до фахівців – у хімчистку. Там і очистять, і зроблять річ без жодної складочки. Але ця послуга не дешева. У цій статті ми зібрали різні способи самостійно розгладити куртку.

Як погладити куртку

Великою популярністю користуються куртки із синтетичних матеріалів – поліестер, болоння, є в гардеробі і шкіряні вироби, і пуховики. Кожна тканина потребує свого підходу. Для початку:

 • вивчаємо етикетку – там є певні показання до прання та прасування. Праска дає добро на прасування, одна крапка дозволяє використовувати тільки слабо розігрітий, перекреслений праска забороняє прасування, а підкреслений знизу – табу на відпарювання;
 • поліестер та болоння добре розгладжується як під впливом пари, так і класичним способом. Але не забуваємо одну важливу деталь – між курткою та праскою має бути шар тонкої тканини. Температура прасування – не вище 40;
 • шкіряні вироби (і замінник) прасувати можна тільки навиворіт, і тут теж треба підкласти тканину, тільки не під праску, а під саму шкіру, щоб вона не склеїлася та не деформувалася;
 • що стосується пуховиків, то їх і прасують, і відпарюють, але сухим повітрям. Щоб уникнути блиску тканини, це рекомендують робити через тканину.

Якщо за річчю доглядати і зберігати її правильно, то й розгладжувати нічого не доведеться. Дуже важливий момент – прасувати можна лише чисту річ. Плями під впливом високих температур будуть дуже помітні.

Всі способи розгладити м’яту куртку

Після покупки або після тривалого зберігання зимових речей ви виявили м’яту куртку, а як розгладити – не знаєте. Цю проблему можна вирішити у кілька способів (після уважного вивчення етикетки):

 • відпрасувати відповідно до рекомендацій на ярлику;
 • відпарити за допомогою праски;
 • скористатися парогенератором;
 • здати у хімчистку.

Але є й нетрадиційні методи, досить популярні серед господарок:

 • правильне сушіння – можна навіть суху річ збризнути водою з пульверизатора, повісити на плічка, акуратно витягнувши складки, і просушити;
 • у ванній над парою (або в душі) – достатньо набрати гарячої води і залишити річ на 20 хвилин на плічках;
 • якщо немає ванни і душа – набираємо каструлю води і ставимо на вогонь, а над парою, що утворилася, тримаємо куртку. Ефект буде той самий, що й у попередньому випадку.

Звичайно, найкраще запобігти проблемі, правильно стираючи речі. Сушити куртки треба на плічках відповідного розміру, після прання не викручувати, а промокнути зайву вологу рушником. І в рукави краще запхати тканину, щоб вони були розгладжені і так природно просохли.

( 6 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Введіть коментар*
Ім'я*
Email