Ідеальна куртка.

Чимало матусь кожного сезону витрачають багато часу на пошуки ідеальної одягу для свого чада.

Пошуки куртки не виняток, а може навіть і навпаки. Адже це верхній одяг, який щодня одягає ваша дитина. Вона повинна не тільки захищати малюка в вітряну погоду, але і піклуватися про його комфорт в більш сприятливі дні.

Сьогодні ми поговоримо про те, якою ж має бути дитяча куртка. На що варто звернути увагу при виборі.

Вимоги до дитячої куртки

 Вона не повинна сковувати рухи. Повинна бути вільною, легкою, для кращої тепловентіляціі.

 Хорошою довжиною куртки вважається – трохи вища середини стегна.

 Хороша теплоізоляція. Усередині рукавів повинні бути в’язані манжети, а внизу куртки повинна бути кулиска. Це збереже тепло і захистить від снігу.

 На куртці повинна бути не одна застібка, зовні планка на ґудзиках або на кнопках, всередині повинна бути блискавка. Ці застібки створюють додатковий захист від негоди і вітру.

 Зовнішня частина куртки не повинна шарудіти, а бути м’якою. Практичний одяг той, що складається з мембранних матеріалів, вони зсередини пропускають повітря (дитина не потіє), а зовні є перешкодою для снігу і дощу.

 Підкладка повинна бути з натуральних матеріалів: бавовняного трикотажу, фланелі, флісу. Вони приємні для шкіри і мають гігроскопічні і теплозберігаючі властивості.

 Як утеплювач використовують синтетичні наповнювачі або гусячий пух. Самі практичніше за все синтетичні наповнювачі, вони невибагливі в зберіганні, витримують велику кількість прань. Дитячий одяг краще купувати з якісним утеплювачем.

 Краще коли утеплювач куртки прошитий. Тоді пух не збиратиметься в одному місці.

 Капюшон повинен по зовнішньому краю мати кулиску і відстібатися.

 Кармани можуть бути зовнішні і внутрішні, що зручно для дитини.

Радимо вибирати куртку для вашої дитини відповідно до цих порад. Тоді вашому малюкові буде зручно і затишно в будь-який час року.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку