Одяг для вашої дитини

Немовляті в конверті не страшний ні мороз, ні вітер

Категорії

Коли-небудь ночували в наметі на природі? Навіть влітку без хорошого спального мішка є ризик провести безсонну ніч, перевертаючись від холоду. Змерзлі дорослі можуть допомогти собі самостійно. Можуть надіти теплі речі або перебратися до джерела тепла. А новонароджений змушений покладатися на дорослих! Захист малюка від холоду — відповідальність батьків, тому так важливо знати, як вибрати практичний конверт.

Очевидні переваги конверта

Конверт є першим верхнім одягом для малюка. Прості моделі (конверти-ковдри, конверти-кокони) за зовнішнім виглядом нагадують спальні мішки для туризму. Системи застібок дозволяють щільно укутати новонародженого і повноцінно оберігати його від замерзання. Внутрішня обшивка чудово регулює температуру, не дозволяючи новонародженому ні мерзнути, ні перегріватися. Зовнішній шар захищає від поривів вітру, зайвої вологості. «Упакувати» немовля можна дуже швидко. Зі звичайним зимовим одягом мама буде возитися набагато довше.

Найпопулярнішими моделями конвертів є конверти-трансформери, що мають по дві бічних застібки. Така система дозволяє знімати виріб зі сплячого немовляти. Дитина цього навіть не відчує і продовжить солодко спати далі! Новонародженим, які під час прогулянок практично не сплять, більше підійде конверт-комбінезон, що має теплі рукава. Тоді малюк зможе легко рухати ручками під час прогулянки і при цьому не замерзати.

Конверт допоможе немовляті відчувати абсолютну захищеність під час довгих прогулянок. Головне вибрати зручну і практичну модель! Естетичні потреби ніхто не відміняв. Благо дизайнери вкладають всю душу в прикраси верхнього одягу для новонароджених.

Немовляті в конверті не страшний ні мороз, ні вітер
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Введіть коментар*
Ім'я*
Email