Одяг для вашої дитини

ПЛАЩОВА ТКАНИНА: види та властивості

Категорії

Плащівка – тканина з натурального або синтетичного матеріалу, яка просочена спеціальною вологовідштовхуючою речовиною. Це захищає матеріал від промокання і сприяє виведенню вологи. Раніше матеріал плащівка використовувався для пошиття спеціального та тактичного одягу. З часом з плащової тканини стали масово виготовляти верхній одяг для дорослих та дітей.

Види плащової тканини:

  • З сумішевих тканин;
  • Джордан;
  • Дюспо;
  • Камуфляж.

Для виготовлення плащової тканини зі змішаних тканин – застосовується поєднання натуральних і синтетичних ниток. Далі полотно покривається спеціальним просоченням, яке захищає матеріал від проникнення води.

Завдяки високому рівню щільності і міцності, сумішеві тканини використовуються для пошиття робочого та спецодягу. Вироби надовго зберігають міцність і функціональність, а також первинний зовнішній вигляд.

Тканина джордан – плащівка, яка виготовлена ​​з синтетики. Для більш високого рівня зносостійкості необхідно використовувати спеціальне просочення, що захищає від вологи і вітру. Матеріал джордан відрізняється особливою міцністю, не схильний до розривів і вигоряння.

Дюспо – група вологонепроникних тканин з яких прийнято шити куртки, штани, намети. Матеріали відрізняються приємною м’якістю і високим ступенем захисту від вітру і пилу. Завдяки здатності зберігати тепло, тканини дюспо рекомендовано використовувати для пошиття туристичного спорядження.

Камуфляжна тканина виготовляється з синтетичних волокон, покрита вологовідштовхувальним просоченням, захищає від вітру, а також стійка до розривів.

Властивості плащової тканини:

  • Гнучкість і еластичність;
  • Щільність, міцність, захист від розривів;
  • Вологовідштовхувальний ефект;
  • Зносостійкість, збереження первісного вигляду.

Завдяки цим властивостям верхній одяг з плащової тканини зносостійкий, практичний і надійно захищає в негоду.

Плащевые ткани для детской одежды
ПЛАЩОВА ТКАНИНА: види та властивості
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Введіть коментар*
Ім'я*
Email