Одяг для вашої дитини

Плащові тканини для дитячого одягу

Категорії

Плащовка – матеріал, без якого в створенні дитячого одягу просто не обійтися. Саме з цієї тканини шиють куртки, плащі, жилетки, комбінезони, штани, шапки і рукавиці-краги. Безліч моделей для різних сезонів – ось, чим може «похвалитися» плащова тканина. Пропонуємо разом розібратися в різновидах цього матеріалу і в його використанні!

Щоб не «заморочуватися» з самостійним пошиттям курток і комбінезонів, можете замовити дитячий одяг ТМ Одягайко на нашому сайті odjagajko.ua. Але перед покупкою обов’язково ознайомитеся з характеристиками плащових тканин. Щоб підібрати одяг, яка підійде вашій дитині.

  1. Натуральна плащовка. Ця тканина буває різної щільності. Але його головна характеристика – натуральний склад. Фактично, це бавовняне полотно щільного переплетення, яке трохи шарудить під час згинання. З такою плащової тканини можна шити весняні куртки або навіть штанці. Саме таку плащової тканини використовують для пошиття модних нині курток «парку». Однак для цього беруть плащовку, просочену спеціальною речовиною, яка робить тканину водонепроникною.
  2. Мембрана. Це назва не тканини, а її водонепроникного «додатку». Звичайну синтетичну плащовку зміцнюють на вивороті. Мембрана може виглядати, як прозора плівка або тонкий «гумовий» шар білого кольору. При пошитті мембранної одягу варто проклеювати шви спеціальної клейової стрічкою, щоб комбінезон або куртка вийшли точно водонепроникними. Але якщо мембрану з прозорою плівкою шити нескладно, то «гумовий» варіант тканини досить примхливий. На звичайній машинці він буде деформуватися і розтягуватися, поки ви не покладете зверху і знизу пергамент або папір.
  3. Дюспо (також зустрічається варіант «дюспа»). Водонепроникна плащова тканина, зі зворотного боку оброблена поліуретаном. Це як раз той варіант мембранної тканини, який доповнений білим «гумовим» шаром. Лицьова ж сторона тканини, при цьому, виглядає матовою.
  4. Хайпора. Це плащова тканина, яка відрізняється від інших підвищеною щільністю. З цього грубого полотна добре шити зимові комбінезони та лижні костюми для дітей. Крім високої щільності, хайпора характеризується водовідштовхувальним просоченням. Лицьова сторона в хайпори блискуча і гладка.
  5. Таслан. Водонепроникна плащова тканина з вплетеними в полотно товстими нитками. Завдяки цьому таслан характеризується міцністю, здатністю відштовхувати воду і не пропускати вітер. Лицьова сторона тканини часто матовий, але може мати і блиск.

А з яких тканин любите купувати дитячий одяг ви?

Плащевые ткани для детской одежды
Плащові тканини для дитячого одягу
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Введіть коментар*
Ім'я*
Email