Одяг для вашої дитини

Велсофт: ніжне тепло текстилю

Категорії

Трикотажна тканина велсофт створена для домашнього комфорту і затишку. Її пухнастий, м’який ворс нагадує велюр. Вироби з цього матеріалу дарують і дорослим, і дітям відчуття особливого домашнього тепла і спокою.

Велсофт – це синтетика нового покоління. Тканина називають також мікрофіброю. Країна народження – Японія. Саме тут, на островах високих технологій, в 1976 році був розроблений спосіб виготовлення унікальних, ультратонких волокон, діаметр яких не перевищує 0,06 мм.

В якості сировини і в наші дні використовують поліестер, при спеціальному розшаруванні якого з кожної початкової нитки виходить від 8 до 25 мікроволокон. Вони в десятки разів тонше натурального шовку, бавовни і шерсті і в сто раз – людської волосини. Микронити складають безліч порожнин, наповнених повітрям. Така вигадлива, високотехнологічна структура велсофт пояснює його унікальні властивості.

Велсофт буває одноколірний, або гладкофарбований. М’які пастельні відтінки в цьому матеріалі так само органічні, як яскраві і насичені. Крім цього, виготовляють багатоколірні набивні і крупноузорчатого тканини, так званий велсофт-жаккард.

Найтонші волокна і міріади повітряних мікрокамер забезпечують «невагомість» виробів.

Ніжність і м’якість пояснюються надтонкою структурою і обробкою кожного волокна високотехнологічної мастилом. Міцність і довговічність – наслідок того, що полотно має надстійкості до механічних впливів.

Матеріал велсофт не сідає і не розтягується. Відмінна терморегуляція.

Довгий, повітряний ворс, теплий і приємний на дотик, швидко приймає температуру тіла і зберігає тепло. Численні пори в тканини пояснює повітропроникність, гігроскопічність, швидке відведення води і швидке висихання виробів. Велсофт не схильний до утворення катишків.

Мікрофібра не линяє. Стійкі і екологічні барвники збережуть первинний свіжий колір тканини навіть після численних прань.

Антибактеріальні властивості. Поліестерні волокна не є сприятливим середовищем для розмноження грибків і хвороботворних організмів. Їх не їсть моль та інші побутові комахи.

  • Не викликає алергії.
  • Не накопичує пил і запахи.
  • Безпечний матеріал.

Відповідає всім європейським стандартам виготовлення тканин. Простий в догляді.

Велсофт: ніжне тепло текстилю
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Введіть коментар*
Ім'я*
Email